سوالات متداول

شبکه گسترده ما از بیمارستان‌ها، شرکا در بیمه، و حرفه‌ای‌های بهداشتی تخصصی را بررسی کنید. ما با این ارائه دهندگان معتبر همکاری می‌کنیم تا مراقبت کامل و راحتی برای بیماران ما تضمین شود.

خدمات

کلینیک خدمات جامعی در زمینه مراقبت‌های بهداشتی ارائه می‌دهد که به طور ویژه برای تأمین نیازهای مختلف زنان در زمینه زنان زایمانی و زنانه طراحی شده است. برای اطلاعات دقیق در مورد خدمات ما، لطفاً صفحه خدمات ما را مشاهده کنید.

ساعات کاری کلینیک ممکن است بر اساس تعداد وقت‌های مرتبط بازبینی‌شده تغییر کند. بیماران می‌توانند با تماس با کلینیک به شماره‌های تلفن موجود در صفحه تماس یا با استفاده از ویژگی زمان‌بندی ویزیت در صفحه ویزیت وقت بگیرند و چک کنند.

خیر، کلینیک در تعطیلات و آخر هفته‌ها بسته است. برای جزئیات بیشتر یا پرسش‌های خاص، لطفاً از طریق اطلاعات موجود در صفحه تماس با ما تماس بگیرید.

وقت گرفتن برای ملاقات به سادگی انجام می‌شود. به صفحه ویزیت ما مراجعه کنید تا به سیستم زمان‌بندی آنلاین ما دسترسی پیدا کنید. دستورالعمل‌ها را دنبال کنید تا زمان مناسبی برای ویزیت خود انتخاب کنید. اگر مشکلی دارید یا تمایل دارید به صورت تلفنی وقت بگیرید، لطفاً به جزئیات تماس موجود در صفحه تماس مراجعه کنید.

بله، ما بیماران بدون وقت پذیرفته می‌شویم، اما توصیه می‌شود قبل از آمدن تماس بگیرید تا در مورد در دسترس بودن و دریافت هر گونه اطلاعات لازم مشاوره کنید. از جزئیات تماس موجود در صفحه تماس با ما استفاده کنید.

سیاست لغو ما امکان لغو رایگان ویزیت‌های عمومی را فراهم می‌کند. با این حال، برای خدمات تخصصی، عمل جراحی یا ویزیت‌هایی که ممکن است هزینه اضافی داشته باشند، خواهشمند است با ما بازاریابی کنید. برای جزئیات بیشتر یا لغو یک ویزیت، لطفاً با استفاده از اطلاعات موجود در صفحه تماس با ما تماس بگیرید.

ما مجموعه‌ای جامع از خدمات زنانه زایمانی و زنانه (OB/GYN) ارائه می‌دهیم تا به نیازهای منحصر به فرد بهداشتی زنان پاسخ دهیم. برای اطلاعات دقیق در مورد خدمات خاصی که ارائه می‌دهیم، لطفاً صفحه خدمات ما را مشاهده کنید.

فراوانی بررسی‌های جزئی زنانه به عوامل مختلفی اعمال می‌شود، از جمله سن، سوابق پزشکی و نیازهای سلامت فردی. به طور کلی، برای اکثر زنان توصیه می‌شود هر سال یکبار یک بررسی زنانه روتین انجام دهند. با این حال، برای راهنمایی شخصی‌سازی بر اساس وضعیت خاص شما، توصیه می‌شود با حرفه‌ای‌های بهداشت ما مشورت کنید. برای کمک بیشتر لطفاً از طریق اطلاعات موجود در صفحه تماس با ما تماس بگیرید.

ما یک مجموعه گسترده از خدمات مراقبت قبل و بعد از زایمان ارائه می‌دهیم تا مادران را در طول سفر بارداری خود پشتیبانی کنیم. خدمات ما شامل بررسی‌های قبل از زایمان، آموزش و مراقبت پس از زایمان برای اطمینان از رفاه هر دو مادر و کودک می‌شود. برای اطلاعات دقیقتر در مورد خدمات مراقبت قبل و بعد از زایمان ما، لطفاً صفحه خدمات ما را مشاهده کنید.

بله، شما امکان انتخاب یک دکتر خاص OB/GYN در داخل کلینیک را دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تیم ویژه دکترهای ما، از جمله تخصص و سابقه آن‌ها، لطفاً به بخش 'تیم ویژه' در صفحه درباره ما مراجعه کنید.

ما مجموعه‌ای از خدمات جامع بهداشتی برای برآورده کردن نیازهای منحصر به فرد بیماران خود ارائه می‌دهیم. این خدمات شامل، اما محدود به موارد زیر می‌شود:

خدمات بهداشتی
مراقبت پزشکی
عمل جراحی
التراسونوگرافی
برنامه خانواده

برای اطلاعات دقیقتر در مورد خدمات بهداشتی ما و گزینه‌های موجود، لطفاً به بخش اختصاصی در صفحه خدمات ما مراجعه کنید.

بله، ما مشاوره برنامه‌ریزی خانواده ارائه می‌دهیم تا افراد را در انتخاب‌های آگاهانه در مورد برنامه‌ریزی خانواده پشتیبانی کنیم. حرفه‌ای‌های ما هدایت شخصی را برای پاسخ به نیازها و نگرانی‌های شما ارائه می‌دهند. برای گرفتن وقت یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات برنامه‌ریزی خانواده ما، لطفاً به صفحه ویزیت ما مراجعه کنید.

ما یک طیف گسترده از بیمه‌نامه‌ها را برای اطمینان از دسترسی به خدمات ما پذیرفته‌ایم. می‌توانید لیست بیمه‌نامه‌های قراردادی ما را در زیر "شبکه قابل اعتماد ارائه دهندگان خدمات بهداشتی ما" در صفحه ارائه دهندگان بیابید. همچنین، اطلاعات مربوط به بیمارستان‌های قراردادی را می‌توانید در همان صفحه برای مرجع خود بیابید.

ما گزینه‌های مختلفی برای پرداخت را برای خدمات ما ارائه می‌دهیم که شامل موارد زیر است:

انتقال وجه بانکی
ترمینال نقطه‌فروش (POS)
پرداخت آنلاین هنگام نوبت
نقدی
سایر گزینه‌های پرداخت موجود

روشی را که برای شما مناسب است انتخاب کنید تا تجربه پرداخت بدون مشکل داشته باشید.

بله، ما کمک‌های مالی و طرح‌های اقساطی انعطاف‌پذیر ارائه می‌دهیم تا اطمینان حاصل شود که بهداشت با کیفیت برای همه قابل دسترسی است. تعهد ما به بهبود وضعیت شما شامل بررسی گزینه‌هایی است که بهترین تطابق را با وضعیت مالی شما داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های کمک مالی ما، بیمه‌های قابل قبول و طرح‌های پرداخت موجود، لطفاً به جزئیات ارائه شده در صفحات ارائه‌دهندگان و خدمات ما مراجعه کنید.

برای بررسی اینکه بیمه شما خدمات خاصی را پوشش می‌دهد یا خیر، می‌توانید به صفحه ارائه‌دهندگان ما زیر بخش‌های "بیمه‌های قراردادی" و "بیمارستان‌های قراردادی" مراجعه کنید. اگر بیمه‌دهنده شما در لیست آمده است، می‌توانید به صورت مستقیم با آنها تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در مورد خدمات خاصی که پشتیبانی می‌کنند را بدست آورید. به عنوان یک گزینه دیگر، احساس راحتی کنید که با ما تماس بگیرید تا اطلاعات و کمک‌های اضافی دریافت کنید.

برای ویزیت اول خود، لطفاً اطمینان حاصل کنید که موارد زیر را به همراه داشته باشید:

کارت بیمه معتبر
شناسنامه عکس دار
لیست داروهای فعلی
هر نوع سوابق پزشکی یا نتایج آزمایش مرتبط
فرم‌های بیمار جدید (اگر اعمال شود)

داشتن این موارد آماده به دست آوردن فرآیند چکین را تسریع کرده و اطمینان حاصل می‌شود که تمام اطلاعات لازم برای ویزیت اول شما موجود است.

برای اطلاعات بهداشتی قابل اطمینان آنلاین، توصیه می‌شود به منابع معتبری مانند موارد زیر مراجعه کنید:

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها (CDC)
سازمان بهداشت جهانی (WHO)
موسسه ملی بهداشت (NIH)

این سازمان‌ها اطلاعات دقیق و به‌روز را درباره موضوعات بهداشتی متنوع ارائه می‌دهند. با این حال، همیشه مناسب است که با حرفه‌ای‌های بهداشت برای مشاوره شخصی در زمینه سلامت خود تماس بگیرید.

بله، ما مواد آموزشی در زمینه‌های مختلف بهداشت زنان ارائه می‌دهیم. هدف ما افزایش دانش افراد در مورد سلامت و بهبود وضعیت آنهاست. شما می‌توانید این مواد آموزشی را در وب‌سایت ما پیدا کنید و برای یک مجموعه جامع‌تر، به صفحه بینش‌های کلینیک هما مراجعه کنید. اگر سوالات خاصی دارید یا به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید.

به دلایل امنیتی و حفاظت از اطلاعات بیماران ما، دسترسی به سوابق پزشکی آنلاین در حال حاضر ممکن نیست. اگر سوالات خاصی در مورد سوابق پزشکی خود دارید یا به اطلاعات نیاز دارید، لطفاً به دفتر ما مستقیماً تماس بگیرید با استفاده از جزئیات ارائه شده در صفحه تماس ما.

ما یک دسته جامع از خدمات پشتیبانی برای زنان باردار و مادران جدید ارائه می‌دهیم. برای اطلاعات دقیق در مورد خدمات خاص ما، لطفاً به صفحه خدمات ما مراجعه کنید. به علاوه، در زیر چند خدمت پشتیبانی عمومی آورده شده است:

آموزش پیش از زایمان
مراقبت و مشاوره پس از زایمان
پشتیبانی از شیردهی
کلاس‌های فراگیری والدین
برنامه‌های بهبودی زنانه

به‌راحتی صفحه خدمات ما را برای دیدن دید کلی جامع‌تر از خدمات پشتیبانی ما بررسی کنید.

ما توصیه می‌کنیم که 15-20 دقیقه قبل از زمان ویزیت زمانبندی شده خود حاضر شوید. این امکان را فراهم می‌کند تا وقت کافی برای تکمیل هر گونه اسناد لازم فراهم شود و فرآیند چکین به‌طور صحیح انجام شود. اگر سوالات خاص یا نگرانی‌هایی در مورد ویزیت خود دارید، با ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

برای ویزیت خود، لطفاً به یاد داشته باشید که موارد زیر را به همراه داشته باشید:

کارت بیمه معتبر
شناسنامه عکس دار
لیست داروهای فعلی
هر نوع سوابق پزشکی یا نتایج آزمایش مرتبط
فرم‌های بیمار جدید (اگر اعمال شود)

داشتن این موارد آماده به دست آوردن فرآیند چکین را تسریع کرده و اطمینان حاصل می‌شود که تمام اطلاعات لازم برای ویزیت شما موجود است.

ویزیت‌های معمولی تقریباً 30 تا 60 دقیقه طول می‌کشد، بسته به ماهیت ویزیت. اگر سوالات خاصی در مورد مدت زمان ویزیت خود دارید یا به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، با ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

هر چند هر ویزیت برای یک نفر طراحی شده است، اما خوشحال می‌شویم که یک دوست یا افراد خانواده را با خود به کلینیک بیاورید. با این حال، لطفاً توجه داشته باشید که تنها بیمار زمانبندی‌شده در حین ویزیت مشاهده خواهد شد. اگر سوالات خاصی دارید یا به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، با ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

اگر نیاز به تغییر زمان ویزیت خود دارید، لطفاً به ما تماس بگیرید هر چه سریع‌تر. می‌توانید ویزیت را لغو یا درخواست تعویق آن به روز دیگر کنید. تیم ما شما را در پیدا کردن جایگزین مناسب کمک خواهد کرد و اطمینان حاصل می‌شود که نیازهای بهداشتی شما برآورده می‌شود.

در صورت بروز اورژانس پزشکی، لطفاً به سرعت شماره اورژانس محلی خود را شماره‌گیری کنید. برای موارد پزشکی غیر اورژانس یا اگر به کمک نیاز دارید، با ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید. تیم ما در اینجاست تا شما را پشتیبانی کند و کمک مناسب بر اساس وضعیت شما ارائه دهد.

اگر پس از ساعات کاری نیاز به مشاوره پزشکی فوری دارید، لطفاً به شماره تماس اورژانس ما به شماره +982177527365 تماس بگیرید. برای موارد غیر فوری یا پرسش‌های عمومی، می‌توانید در طول ساعات کاری عادی با ما تماس بگیرید یا با ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

ما مجموعه‌ای از خدمات مراقبت فوری را برای رفع نیازهای بهداشتی فوری ارائه می‌دهیم. برای جزئیات در مورد خدمات خاص مراقبت فوری ارائه‌شده، لطفاً به صفحه خدمات ما مراجعه کنید. اگر نگرانی‌های پزشکی فوری دارید، لطفاً به طور مستقیم با ما تماس بگیرید یا برای کمک فوری به کلینیک ما مراجعه کنید.

ما در پاسخ به COVID-19 تدابیر جامع ایمنی را برای تضمین رفاه بیماران و کارکنان خود اجرا کرده‌ایم. برای جزئیات در مورد پروتکل‌های ایمنی خاص در حال اجرا، لطفاً به صفحه Insights ما مراجعه کنید. اگر سوالات یا نگرانی‌های اضافی دارید، با خیال راحت می‌توانید با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری دریافت کنید.

راحتی طیف گسترده از خدمات بهداشتی ما، از جمله گزینه‌های مجازی، را کشف کنید. برای کاوش خدمات ما و زمانبندی یک جلسه، لطفاً به صفحه نوبت‌دهی مراجعه کنید. اگر سوالات خاصی دارید یا به کمک نیاز دارید، با خیال راحت می‌توانید با ما تماس بگیرید.

نظرات شما در مورد تجربه‌تان با ما ارزشمند است. برای به اشتراک گذاشتن افکار یا ارائه نظرات، لطفاً به صفحه تماس با ما مراجعه کنید، جایی که می‌توانید از فرم بازخورد ما استفاده کنید. نظرات شما بسیار ارزشمند است در حالی که ما به بهبود مستمر خدمات خود کار می‌کنیم. اگر نگرانی‌های فوری دارید، لطفاً تردید نکنید که با ما تماس بگیرید.

اگر نگرانی یا مشکلی دارید، ما شما را تشویق می‌کنیم که روی فرآیند مطرح‌سازی چنین مسائلی با ما همکاری کنید. لطفاً برای دریافت اطلاعات در مورد چگونگی ارسال نگرانی‌ها و مراحلی که ما برای حل آن‌ها انجام می‌دهیم، به صفحه تماس با ما مراجعه کنید. اگر به کمک فوری نیاز دارید، احساس راحتی داشته باشید که با ما تماس بگیرید.

ما ممکن است بر اساس نیازهای خاص شما به گروه‌های پشتیبانی و منابع جامعه مختلف ارجاع دهیم. برای دیدن لیست گروه‌های پشتیبانی و منابع توصیه‌شده، لطفاً به صفحه نکات برجسته کلینیک هما مراجعه کنید. اگر سوال خاصی دارید یا به توصیه‌های شخصی‌سازی نیاز دارید، با خیال راحت می‌توانید با ما تماس بگیرید.

اطلاعات درباره کلاس‌های زایمان و کارگاه‌های پرورش فرزندی را می‌توانید در صفحه نکات برجسته کلینیک هما مشاهده کنید. ما به طور منظم این صفحه را با جزئیات درباره کلاس‌ها و کارگاه‌های آینده به‌روز می‌کنیم. اگر سوالات خاصی دارید یا به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید.

01 02 03 ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶